Policjanci z Osia poszukują sprawcy uszkodzenia ciała - Wiadomości - KPP w Świeciu

Wiadomości

Policjanci z Osia poszukują sprawcy uszkodzenia ciała

Policjanci z Posterunku Policji w Osiu, pod nadzorem prokuratury, prowadzą postępowanie w sprawie uszkodzenia ciała mężczyzny, do którego doszło na terenie stacji paliw w Drzycimiu. Funkcjonariusze proszą o pomoc w ustaleniu tożsamości sprawcy lub innych świadków tego zdarzenia.

Policjanci z Posterunku Policji w Osiu poszukują sprawcy uszkodzenia ciała mężczyzny, do którego doszło na terenie stacji paliw w Drzycimiu, pow. świecki, 6 lipca ok 12.00.

Jak wynika z ustaleń policjantów, nieznany sprawca, po krótkiej wymianie zdań, podszedł do pokrzywdzonego, po czym uderzył go pięścią w twarz. Mężczyzna upadł na ziemię, w wyniku czego doznał obrażeń ciała. W toku postępowania policjanci zabezpieczyli monitoring. Napastnik ubrany był w bordową bluzkę i dżinsowe spodnie.

Policjanci proszą osoby, które były świadkami tego zdarzenia lub rozpoznają mężczyznę przedstawionego na zdjęciu, o kontakt osobisty z Zespołem Kryminalnym PP w Osiu (ul. Dworcowa 11) lub telefoniczny z policjantem prowadzącym postępowanie: 52 33 32 633 albo dyżurnym jednostki pod nr 112.

Autor: podkom. Joanna Tarkowska
Publikacja: Joanna Tarkowska
  • Wizerunek mężczyzny, który dokonał uszkodzenia ciała
  • Mężczyzna poszukiwany przez policjantów z Osia
  • Policjanci prowadzący postępowanie poszukują mężczyzny ze zdjecia