Podziękowania Komendanta dla pracowników banku - Wiadomości - KPP w Świeciu

Wiadomości

Podziękowania Komendanta dla pracowników banku

Data publikacji 10.04.2018

Komendant Powiatowy Policji w Świeciu mł. insp. Robert Olszewski spotkał się z przedstawicielami jednego z miejscowych banków. To właśnie ich ostrożność, wyczucie i właściwa reakcja na dostrzeżone zagrożenie pokrzyżowały plany oszustom i uchroniły 76-latkę przed utratą znacznej gotówki. Były podziękowania i gratulacje.

Dzisiaj (10.04.2018) z rąk Komendanta Powiatowego Policji w Świeciu mł. insp. Robert Olszewskiego podziękowania i gratulacje za „postawę godną naśladowania” odebrali przedstawiciele jednego z banków. Tylko wzorowa postawa pracownicy banku w Świeciu oraz błyskawiczna reakcja jej przełożonego uchroniły 76-letnią mieszkankę miasta przed zaciągnięciem kredytu i przekazaniem pieniędzy oszustom.

Komendant przekazując podziękowania podkreślił także, że dzięki coraz większej wiedzy na temat różnych metod stosowanych przez oszustów, propagowanej zarówno przez funkcjonariuszy, pracowników instytucji finansowych jak również media, przestępcy nie są w stanie tak łatwo oszukać swoich potencjalnych ofiar.

Autor: sierż. szt. Joanna Tarkowska
Publikacja: Joanna Tarkowska