Turniej piłki nożnej o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Świeciu - Wiadomości - KPP w Świeciu

Wiadomości

Turniej piłki nożnej o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Świeciu

Policjanci zorganizowali turniej piłki nożnej o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Świeciu z okazji minionych Obchodów Święta Policji. Najlepsza okazała się drużyna „kryminalnych”.

W miniony piątek (27.07.18), na terenie „Orlika” w Osiu, odbył się turniej piłki nożnej o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Świeciu. Turniej został zorganizowany przez policjantów miejscowego posterunku z okazji Obchodów Święta Policji. W zmaganiach wzięło udział 6 drużyn: drużyna zaproszonych gości, Wydział Kryminalny KPP w Świeciu, Wydział Prewencji KPP w Świeciu, Wydział Ruchu Drogowego KPP w Świeciu, Komisariat Policji w Nowem oraz wspólna drużyna Posterunku Policji w Osiu i Pruszczu.

Zawodnicy rozegrali 9 meczy. Bezkonkurencyjna okazała się drużyna wydziału kryminalnego, II miejsce zajęli policjanci z KP Nowe, a na III miejscu uplasowała się drużyna „drogówki”.

Turniej odbył się w sportowej atmosferze oraz upalnej aurze. Nie brakowało emocji i nagłych zwrotów akcji. Komendant Powiatowy Policji w Świeciu insp. Robert Olszewski wręczył zwycięzcom puchary, medale oraz pamiątkowe dyplomy.

Autor: sierż. szt. Joanna Tarkowska
Publikacja: Joanna Tarkowska